Ballina Showbiz Sa romantike! Getoari & Majk publikojnë hitin e kësaj veres (VIDEO)

Sa romantike! Getoari & Majk publikojnë hitin e kësaj veres (VIDEO)

Kishin premtuar se do bëhej hit veror dhe ja ku e publikuan këngën e fundit.

Para disa minutash Majk dhe Ghetto Geasy kanë lançuar bashkëpunimin e radhës, ku shfaqen tejet romantikë, duke i kënduar ‘fíksímit’, me fjalët të ëmbla e nota rítmike.

Kënga titullohet Zhytem(Je t’aime) dhe tashmë mund ta luani sa herë të dëshironi.

Mirëpo surprizat nuk kanë përfunduar këtu, pasi dyshja ka ndërmend të sjellë edhe një album së bashku.

Pjesë e tij do jetë edhe Onat, anëtari tjetër i Babastars, teksa sipas autorit të hitit “Dynja”, albumi mund të publikohet në stinën e dimrit.

Megjithatë, ai nuk e përjàshton mundësinë që ky album të pasohet nga një tjetër solo, pasi siç bëri me dije ka gati shumë projekte.Mësohet data e publikimit të duetit mes Getoar Selimit dhe Majk ...

Sa i takon bashkëpunimit me Ledrin, Majk tha se kënga është gati dhe tashmë duhet të merren vetëm me klipin.

Kujtojmë se Majk dhe Ghetto Geasy kanë sjellë disa bashkëpunime të sukseshme, ku i fundit ishte “Malena”, që bëri nàmin verën e kaluara, kurse ky me Ledrin do jetë bashkëpunimi i parë mes çunave, pas largimit të Ledrit nga Babastars.Getoar Selimi paralajmëron këngë me Majk: Edhe kësaj here po e ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...