Ballina Showbiz Fifi i jep fund spekulímeve sa i përket 'personit të zemrës'

Fifi i jep fund spekulímeve sa i përket ‘personit të zemrës’

Disa muaj më parë mediat u pùshtùuan nga lajmet për dashurinë e pamùndur të Fifit, e cila në një postim në Instastory shprehej se donte vetëm vëmendjen e një personi, madje thoshte se mund të bëhej çdo gjë edhe palaço vetëm që të ishte me njeriun e saj të zemrës.

Më tej në një postim tjetër, këngëtarja shprehej se nuk ishte dashuruar me njeriun e gabùar, por në kohën e gabuar.

Dhe të gjitha këto sapo morën kuptim…Dy motra dhe 1 vella, cilin do te me shume Fifi? - YouTube

Fifi nuk vùan nga një dashuri e pamùndur, përkùndrazi ajo është në një lídhje dashurie, por personi që i ka rrémbyér zemrën ndodhet larg saj.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja mbrëmjen e djeshme teksa ishte e ftuar në “ Në kùrthin e Piter Pan”, ku u pyet nëse e ka kaluar kàrantinën me personin e zemrës.

Mirëpo, autorja e hitit ‘Zhurmë’ tha se e ka kaluar izòlimin me shoqen e ngushtë sepse i dashuri i zemrës ndodhet larg saj.

“Fifi ka kaluar një distancim social në dashuri këto kohë”,- shtoi Alketa.

Deri tani nuk dihet ende për personin misterioz, por kohë më parë Fifi na ka treguar për një person që i fillon emri me XH.

Ndërkohë, ajo po punon për projektin e radhës, për të cilin thuhet se do jetë në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...