Ballina Showbiz 'Çuni babit'! Elgit Doda nis të 'mbùrret' për vogëlushin Krid (FOTO)

‘Çuni babit’! Elgit Doda nis të ‘mbùrret’ për vogëlushin Krid (FOTO)

Në fillim të këtij muaji, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë.

Në jetën e tyre erdhi vogëlushi Krid, i cili ka ndryshuar përgjithmonë jetën e Kleas dhe Elgitit.

Megjithëse ende s’e kanë publikuar portretin e djalit për të cilin jemi të gjithë kuriozë, në rrjete sociale s’mùngojnë momente të ëmbla me Kridin.PRØDSTAR Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua @kleahuta te dua #KRID Photo shared by PRØDSTAR on June 04, 2020 tagging @kleahuta. Image may contain: one or more people and closeup

Duket se Elgiti është gëzuar jashtë mase që bebushi është djalë, ndaj që tani dëshiron ta bëjë “çunin e babit”.

Në InstaStory, producenti ka ndarë foto të të voglit të veshur me rroba “dedikuar” Elgitit.

“Cool si babi”-shkruhet mbi barkun e të voglit, të cilit i duken gjithashtu duart në foto.PRØDSTAR 🍼🍼 Photo shared by PRØDSTAR on June 16, 2020 tagging @kleahuta. Image may contain: 1 person, beard

Kaq iu desh Elgitit që “të na mburrej pak” se ka baba çun!

Ndërkohë, Klea ka treguar se është aq e màrrosur pas të voglit të saj, sa nuk e lë asnjë moment vetëm dhe e përshkruan mëmësinë si ndjenjën më të bukur në botë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...