Ballina Showbiz Rita Ora ndryshon 'look' dhe këtë na e tregoi me anë të...

Rita Ora ndryshon ‘look’ dhe këtë na e tregoi me anë të një foto mjaft pròvokuese

Rita Ora ka vendosur t’i ngrejë edhe më shumë temperaturat me fotot e saj të fundit.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar në “Instagram” disa foto ku thotë se është kujdesur vetë për look-un e saj dhe këtë na e ka treguar nëpërmjet dy fotove ‘tòpless’.

“Duke u kujdesur për veten time, më duhej t’jua tregoja. E di që nuk jam më e mira në këtë gjë, por më pëlqen shumë ta bëj”.

Po ashtu, këngëtarja e hitit “ Anywhere” ka realizuar trendin e ri të flokëve, që janë gërshetat e famshme.RITA ORA Doing my own glam I had to show you guys! Lol I mean I’m not the best at it! But I love doing it!💄Happy #pride ❤️🏳️‍🌈 Photo shared by RITA ORA on June 27, 2020 tagging @rio_hair. Image may contain: 1 person, closeup

Ajo ka shpërndarë një tjetër foto në Instastory dhe le të themi se i ka vënë flàkën rrjetit sot.

Rita ka publikuar këngën e saj të fundit para 3 muajsh, “How to be lonely”, të cilën e risolli në një verison remix rreth 1 muaj më parë.

Ajo ka treguar se aktualisht po punon për projekte të reja, teksa para disa ditësh festoi një super sukses.

29-vjeçarja u shpall artistja e 7 më e dëgjuar për 2019 në Britaninë e Madhe sipas PPLUK.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...