Ballina Showbiz Histori e vërtetë apo jo, këtë nuk e dimë, por 'Ferrari' i...

Histori e vërtetë apo jo, këtë nuk e dimë, por ‘Ferrari’ i Dhurata Dorës po tërbon rrjetin

Pas disa muajsh nga kënga e saj e fundit Dhurata Dora është rikthyer me një super hit dhe ndryshe nga trendi i kësaj vere, që janë bashkëpunimet, këngëtarja ka zgjedhur të vijë me një solo.

“Ferrari” titullohet kënga që pritet të bëjë namin këtë verë, teksa Dhurata shfaqet në rolin e një vajze që i ka dhënë duart ish-të dashurit, i cili duket të ketë bërë lojëra me të.Dhurata Dora ilir balija

“Ohhhh pse, me mu nuk u bone real ti asiher, jo asiher! Me ty nuk foli jo be lali, My honey ami dy ferrari, Me kon i jemi don a honey, Ta merr menja ani ani”- thuhet mes rreshtave të këngës.

Nuk e dimë nëse fabula e këngës lidhet me jetën personale të këngëtares, por duket se fansat e kanë mirëpritur dhe deri tani, 1 orë pas publikimit, numëron dhjetëra mijëra klikime.

Këngën e fundit artistja e ka publikuar në muajin shkurt në bashkëpunim me KMN Azet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!