Ballina Showbiz Më në fund! Kënga e Ledrit, Lumi B dhe Dafinës ka një...

Më në fund! Kënga e Ledrit, Lumi B dhe Dafinës ka një datë publikimi

Super bashkëpunimi mes Ledrit, Dafinës dhe Lumi B e ka tashmë një datë publikmi.

Duket se xhirimet e këngës kanë përfunduar dhe kënga do publikohet pas 6 ditësh, më 1 korrik.

Treshja kanë publikuar një foto në Instagram disa minuta më parë, ku na informojnë rreth këtij lajmi që na ka gëzuar shumë dhe mezi po e présim.

Projekti mban titullin “Aman”, dhe do të jetë pjesë e albumit “Dafinë moj” i këngëtares së njohur.

Dafina ka publikuar disa pamje nga xhirimi i klipit, ku ndodhej me Lumi B, teksa look-u i veçantë i këngëtares me paruken e gjatë e bënte mjaft tërhéqëse atë dhe s’kishte sesi të ndodhte ndryshe!

Kënga bashkon Dafina Zeqirin me Ledri Vulën pas pesë vitesh, që nga bashkëpunimi i fundit me këngën “I Got Your Back” dhe me Lumi B pas hitit “Lule Lule” në korrik 2019.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...