Ballina Showbiz Ledri dhe Sara do bëhen prindër? Reperi flet hapur (FOTO)

Ledri dhe Sara do bëhen prindër? Reperi flet hapur (FOTO)

Ditën e djeshme mediat raportuan se Ledri Vula dhe Sara Hoxha do bëhen prindër për herë të parë.

Po ashtu, nëpër media qarkulloi lajmi se Sara është në muajin e tretë të shtatzënisë dhe çifti po pret një vajzë.

Ndonëse deri tani çifti nuk ka reaguar, kjo foto e Sarës i përforcoi edhe më shumë dyshímet.

Nga ana tjetër, autori i hitit “SRMN” është shprehur herë pas here se dëshiron të bëhet baba.

Mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në “NIN”, këngëtari është pyetur nëse ka në plane të afërta të bëhet baba.

Dhe përgjigja e Ledrit ishte kjo:

“Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres. Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’ju intereso në botë…edhe unë du me e pas atë ndjenjë!”

Nga ana tjetër, drejtuesi i emisionit, mik me Ledrin, Alaudin Hamiti, vendosi mos ta ngàcmojë më shumë reperin, teksa duke qeshur tha:

“Ok, po e mbyll këtu, s’po të ngàcmojë më shumë.”

Ndonëse jo një përgjigje e drejtpërdrejtë, pas kësaj deklarate dyshímet na u rrítën edhe më shumë dhe mezi po presim një konfirmim nga çifti.

Ledri dhe Sara prej disa vitesh po shijojnë një romancë tepër të bukur, por lidhjen e tyre vendosën ta bënin publike vetëm në prill.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!