Ballina Arkitekture Berat, merret vendimi për 48-vjeçarin që téntoi të pérdhùnonte 5 dhe 7...

Berat, merret vendimi për 48-vjeçarin që téntoi të pérdhùnonte 5 dhe 7 vjeçaren

Është dhënë sot masa e sigurisë për për 48-vjeçarin nga Berati, Sokol Kapinova, pas ngàcimit séksùal ndaj një vajze 5-vjeçare të cilën e génjeu me ëmbëlsira.

Gjýkata e Beratit vendosi “arrést me bùrg” për të akùzùarin i cili ka pranuar ngjarjen e réndë, ndërsa ka rréfyer edhe dinamikën e ngjarjes.Adoleshentja shqiptare denoncon xhaxhain për abuzim seksual për 7 ...

Ai i kishte génjyer dy motrat 5 dhe 7 vjeç me ëmbëlsira dhe më pas i kishte futur në banesë. Pasi i futi në banesë, 7-vjeçarja filloi të bértíste për ndihmë.

“Dy motrat 5 dhe 7 vjeç po luanin në oborrin e pallatit, I kam génjyer me ëmbëlsira dy vajzat. I kam future në banesë. 7 vjecarja ka bërtítur për ndihmë”, mësohet të ketë thënë në gjýq Kapinova.

Pas vizitës mjekësore, rezulton se 5-vjeçarja ka shénja të ngàcmimit séksùal.abuzim seksual

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!