Ballina Showbiz Një partner si Ledri! Ja dedikimi dhe dhurata speciale që i bërë...

Një partner si Ledri! Ja dedikimi dhe dhurata speciale që i bërë Sarës (FOTO)

Bukuroshja që i ka vjédhur zemrën reperit Ledri Vula, Sara Hoxha, feston sot ditëlindjen e saj. Kjo ditë është po aq speciale si për Sarën, edhe për reperin i cili nuk vonoi ta urojë në Instagram.

Ledri i bëri urimin më romantik që na i shkríu zemrat, krahas fotos së ëmbël të çiftit të kapur për dore bregut të detit.

Reperi i ka dedikuar partneres së tij fjalët e këngës “Trëndafil” i zi, këngë e cila i kushtohet bukuroshes.

“E rujm njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me ni ishull. Gëzuar ditëlindjen”- janë fjalët e Ledrit i cili s’mund të bëhej më romantik se kaq!

Ledri dhe Sara po shijojnë prej kohësh romancën e tyre, mirëpo vetëm në muajin prill të këtij viti reperi vendosi të konfirmojë lidhjen, duke publikuar edhe foton e parë me Sarën.

Madje, çifti ka ndërmend të martohet sa më shpejt, për të përmbushur edhe dëshirën e familjarëve të Ledrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...