Modelja séksi Oriola Marashi është një ndër vajzat më të ndjekura në Instagram, ku numëron deri tani 413 mijë ndjekës në llogarinë e saj.

Fotot e modeles tërheqín gjithmonë vëmendjen e rrjetit dhe nuk kalojnë pa u komentuar nga fansat, të cilët me të drejtë e quajnë “bòmbën” e Instagram-it.

Si femër ta héq trurin, por kush mund ta kishte imagjinuar si do të dukej Oriola në verisonin mashkull?

Vetë modelja ka ndàrë në InstaStory një foto të modifikuar me aplikacionin “Face App”, që e kthen këdo në foto në gjininë e kundërt.

Në fakt, na bëri të qeshim fakti që modelja është “kthýer” në mashkull në foton ku shfaqet me bíkini në pishinë.

“Po më ngjan si dikush i njohur”- shkruan Oriola me humor për veten e saj.

Si ju duket?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!