Arbana dhe Eduardi nuk kursehen aspak kur është fjala për të shprehur dashurinë në publik!

Tani që janë në pritje të ëmbël të një bebushi, ata shfaqen më të lumtur se kurrë dhe këtë e tregojnë edhe komentet që i lënë njëri-tjetrit në Instagram.

Eduarti ka publikuar sot një foto nga shëtitja që bënë dje si familje në Dajt, dhe aq mjaftoi që Arbana të mos i rezistojë dot!Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë fejuar? (Foto) - Gazeta Mapo

“Drita ime”, i shkruan moderatorja në postimin në Instagram, ku ka marrë edhe një koment super ròmantik nga Eduarti: “Love” (Dashuri)”.

Dje çifti kaloi një të shtunë të këndshme në Dajt, ndërsa sot moderatorja ndodhet në det! Arbana ka publikuar disa foto me prindërit e saj duke shijuar diellin dhe plazhin!

Nuk e dimë nëse pranë tyre ndodhet Eduarti, pasi ky i fundit ka publikuar disa foto nga Shkodra.Arbana Osmani merr urimin epik pas lajmit për shtatzaninë - lexo

Arbana dhe Eduarti konfirmuan lidhjen e tyre vitin që lamë pas dhe emrat e tyre u kthyen në kryefjalë për mediat. Ata do të bëhen prindër të një bebushi dhe kjo i ka gëzuar pamasë.

Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!