Ledri Vula ka festë në familje sot, por nuk ndodhet në shtëpinë e tij në Prishtinë!

Babai i reperit, Agroni feston ditëlindjen dhe Ledri ka vendosur të thotë disa fjalë zemre në këtë ditë të veçantë.

Ndonëse nuk ndodhet pranë të atit, reperi ka publikuar një foto me të në InstaStory, ku shkruan se ka babain më të mirë në botë që çdo djalë do të kërkonte të kishte:

“Urime ditëlindja BAB. Mendoj për ty në këtë ditë speciale për ty dhe të dërgoj urime! Je babai më i mirë që një djalë mund të kërkojë ta ketë”.

Aktualisht Ledri nuk ndodhet pranë prindërve, pasi reperi është me pushime me partneren e tij Sara Hoxha.

Dyshja ndodhet në bregdetin shqiptar, nga ku kanë bërë disa postime vërtet të këndshme gjatë këtyre ditëve.

Tanimë ata nuk e fshehin që janë bashkë, por publikojnë edhe foto nga momentet romantike.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!