Me rritjen e temperaturave, personazhet e njohur publikë, por dhe gjithë njerëzit kanë nisur të udhëtojnë drejt bregdetit.

Kështu ka qenë edhe fundjava e aktorit të humorit, Visjan Ukcenaj, i cila ka ndarë pozat më të ëmbla pranë djalit të tij, Divin duke shijuar rrezet e diellit dhe bukuritë që ofron natyra.

“Një ditë në parajsë”, ka shkruar Visjani krah postimit ku duket se po argëtohet me të voglin e tij.

Visjan Ukcenaj ka treguar me postime të ndryshme se kujdeset t’i dedikojë të gjithë kohën e mbetur pas punës familjes dhe djalit të tij të vogël./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!