Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve; një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet Aria.

Kjo e fundit është e vogla e familjes dhe sigurisht më e llàstuara, ndaj merr vëmendjen më të madhe në llogarinë e babait në Instagram.

Aria është kthyer në personazhin kryesor në llogarinë e Gentit dhe videot e shumta baba e bijë tregojnë raportin perfekt që ata kanë me njëri-tjetrin.

Vogëlushja është vajza e llastuar e babait, e cila ditën e sotme ka mësuar marshet e makinës dhe pretendon të bëhet shofere kur të rritet.

“O DROMCA ATOMIKE ime ti 😍😍😍😘😘😘😘😘”- shkruan aktori krahas videos së Arias që na shkriu së qeshuri.

Në llogarinë e tij nuk mungojnë foto e video nga aventurat e shumta së bashku, disa prej të cilave po jua tregojmë më poshtë.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!