Menaxheri dhe njëkohësisht partneri i këngëtares Arilena Ara feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja ka vendosur ti bëjë dedikimin më të veçantë.

Ajo ka postuar një foto ku pozojnë sëbashku ndërsa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen lumturia ime e pafund, njëriu im i kësaj dhe i çdo jete. Të dua sot dhe përgjithmonë”.Dyshohet se është i dashuri/ Arilena Ara dedikim të veçantë Popi ...

Arilena dhe Popi Kola kanë vite që bashkëpunojnë në aspektin profesional, dhe veç kësaj janë partnerë ndërsa i shohim të postojnë herë pas here dedikime dhe foto të veçanta së bashku.

Krahas fotos shohim mesazhe pafund urimi nga miq dhe fansa të çiftit…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!