Teksa të gjithë qëndrojmë të izòluar në shtëpi për shkak të pandemisë Covid-19, reperja Tayna duket se ka thyér edhe njëherë rregullat!

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar për ndjékësit se po udhëton drejt një tjetër vendi.

Tayna është nisur për në Zvicër dhe ka fotografuar udhëtimin e saj me avion, ndërkohë që fluturimet vazhdojnë të jenë të mbyllura. Sigurisht, veprimi i saj i ka bërë përshtypje ndjékësve dhe menaxheri i saj e pyet në Story:Pin by Blerta on Tayna | Best rapper, Long hair styles, Style

“A ka kufij për ty, a ka koronë?”

Gjithashtu, Tayna ia ka kthyer me humor:

“Për dikë po, për dikë jo”.

Megjithatë, ajo ende nuk ka treguar cili është qëllimi i fluturimit të saj dhe arsyeja pse theu karantinën. Na detyrohet një shpjegim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!