Tayna gjithmonë pozon duke pròvokuar. Pasi që njihet si një femër e veçantë dhe me linja trupore perfekte, ajo nuk ndalet me imazhe të zjàrrta nga Instagrami i saj privat.

Me veprime të shumta dhe interesante, Tayna shpesh qëndron në krye të mediave rozë.

Së fundmi, me një veprim jo të hijshëm ajo u shfaq aktive në Instagram, duke ngrehur pantollat që ka veshur, e që gati ta zbulojë pjesën intìme.

Tayna një nga reperet më të sukseshme në Shqipëri dhe Kosove së fundmi ka postuar edhe një tjetër foto në “Instagram”, ku luan me imagjinatën e ndjékësve.

Ajo shihet e veshur me një bluzë portokalli dhe me një dekolte shumë të hapur.  Reperja bukuroshe që tërheq më shumë vëmendje ka qenë mbishkrimi i kësaj foto.

“Bakllavaja për të cilën keni nevojë,” shkruan reperja me plot vetëbesim. Theksojmë, reperja vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore.Tayna The bakllava you need Photo by Tayna on May 24, 2020. Image may contain: 1 person

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!