Moderatorja Klea Huta shumë shpejt do të bëhet nënë e një djali.

Ajo ka treguar kohët e fundit disa nga blerjet që ka bërë për vogëlushin, si dhe çantët e maternitetit të bërë gati me gjithë gjërat e nevojshme.

Klea dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë dhe moderatorja është shprehur mëse e lumtur ndërsa mezi po pret të takohet me vogëlushin e saj.

Së fundmi ajo ka realizuar një foto artistike shumë të veçantë ku pozon me barkun e rrumbullakosur në një video bardh e zi.

Moderatorja është në muajin e fundit të shtatëzanisë dhe kjo është hera e parë që pozon duke ekspozuar plotësisht barkun e rrumbullakosur në një foto shumë të veçantë.

Pak javë më parë ajo së bashku me Elgitin zbuluan përmes një videoje shumë të veçantë se janë në pritje të një djali.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!