Partnerja e reperit Stresi, Keisi, është kthyer në një ndër emrat më të lakuar në media dhe historia e saj me Stresin tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjékësve.

Lidhja e tyre me ndarje e ribashkime ka qenë gjithmonë kryefjala e mediave rozë dhe herë pas here në këtë marrëdhënie është “përfshirë” edhe mamaja e Stresit, e cila e konsideron Keisin si vajzën e saj.

Në intervista të shumta kemi dëgjuar vlerësimin që Keisi dhe mamaja e reperit kanë për njëra-tjetrën, mirëpo asnjëherë nuk kishim parë mamanë e Keisit.

Kjo e fundit ka vendosur të prezantojë sot mamanë, me rastin e ditës së nënave.

Keisi ka ndàrë në InstaStory një foto me të ëmën, ku në fakt duken si dy moshatare dhe ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

“Bekimi im më i madh! Gëzuar ditën e nënave mami! Ti je bota ime”- janë fjalët e saj krahas fotos.image

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!