Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, ditën e sotme feston ditëlindjen! Ai mbush 35 vjeç dhe në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta.

Personazhe të njohur të ekranit i kanë dërguar video urimesh dhe të gjitha kanë një gjë të përbashkët.

Në urimet e tyre, VIP-at i kujtojnë martesën dhe dasmën dhe me sa duket mezi po presin që këngëtari të martohet.

Rudina Magjistari ia tha hapur duke e kërkuar që së shpejti ta ketë çift të ftuar në emision.

Ndërsa, Gena mezi po pret që ta djegi në dasmën e Shpatit. Kujtojmë se në fillim të këtij viti, këngëtari pranoi se është në një lidhje dhe se pritet që së shpejti ta bëjë zyrtare.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!