Vetëm tre ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dha lajmin e bukur në ditën e lindjes së saj dhe partnerit, Eduart Grishaj.

Së shpejti, Arbana dhe Eduarti do të bëhen prindër pasi moderatorja është në pritje të ëmbël!

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak, shoku im më i mirë, ai që ka zemrën time. ( i cili do të bëhet së shpejti baba) Të dua Eduart Grishaj”, shkruante Arbana krahas fotos që bëri xhiron e rrjetit.

Megjithëse është ende herët dhe ende nuk e kemi parë barkun e rrumbullakosur të Arbanës, Eduarti ka nisur të mendojë për të ardhmen e fëmijës së tij.

I ftuar ditën e sotme në “E diell”, regjisori është pyetur se ç’profesion do të dëshironte të kishte fëmija i tij në të dyja rastet, nëse do të ishte vajzë ose djalë.

“Nqs është gocë ta bëjmë regjisore, nqs është çun, meqë jemi këtu tek “Procesi”, ta bëjmë futbollist edhe atë. Por futbollist pa thinja, si këta të kampionatit shqiptar!”- tha Eduarti duke qeshur.

Dyshja ende nuk e ka konfirmuar gjininë e bebushit, ndërsa pritet ta bëjë në ditët në vijim. Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Grishaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!