Pas vitesh të tëra bjond, më në fund Sabiani vendosi të bëjë një ndryshim drastik në look-un e tij.

I frymëzuar nga reperi i famshëm amerikan. 6ix9ine, i cili ka flokë shumëngjyrësh, këngëtari vendosi të realizojë tek vetja të njëjtën pamje.

Në llogarinë e tij në Instagram, Sabiani ka ndàrë një foto me flokët e rinj dhe ndjekësit janë befasuar nga ky ndryshim.

Pas komenteve nga më të ndryshmet në foton e tij, ai vendosi t’i heqë ndjékësve mundësinë për të komentuar dhe të shijojë i qetë look-un e tij të ri.

Nuk e dimë për sa gjatë ka vendosur ta mbajë këtë pamje, megjithatë kjo është hera e parë që Sabiani bën një ndryshim të tillë, ndàj meriton një duartrokitje për guximin!Sabiani New look 🌈🤪 Photo shared by Sabiani on May 28, 2020 tagging @6ix9ine, @illyrianbloodline, and @neri.nails.art. Image may contain: 1 person, beard

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!