Dita e sotme duket se ka nisur në formën më të bukur për moderatoren Marina Vjollca. Bukuroshja e ekranit ka publikuar në ‘Instastory’ një foto lulesh.

“Kur përkëdhelesh që me mëngjes”, ka shkruar Marina krah postimit ku nuk ka zbuluar se kush person ia ka dhuruar.Marina Vjollca on Instagram: “KLANIFORNIA! Sonte, ora 21:00 ...

Me siguri ky duhet të jetë një nga mëngjeset e preferuar të moderatores ku përveç luleve e pret dhe fundjava pas angazhimit të përhershëm në ‘Klanifornia’.

Kujtojmë se Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj periudhe, duke ndarë me ndjekësit momentet më të bukura të përditshmërisë dhe punës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!