Që pasi bëri publike lidhjen e saj me Mark Frrokun, aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Kohët e fundit ajo ka publikuar mjaft foto, ku shfaqet pranë Mark Frrokut, po ashtu publikoi edhe një video ku shfaqej me babanë e tij, duke pirë cigare.

Gjatë emisionit ‘’Mos i fol shoferit’ Rudian tregoi se si Marku nuk i kishte plotësuar një dëshirë që kishte të bënte me rrjetin e famshëm ‘Tik Tok’.Rudina Dembacaj talks about meeting with Mark Frock's children: We ...

Ajo tha:

Ishte një Tik Tok shumë i bukur që e fillon çifti kështu të kërcyerën, para pasqyre, pastaj tak fiket drita dhe çifti ka ndërruar rrobat, me njeri-tjetrin. Ajo ishte shumë e bukur, po me kë ta bëja. I thashë partnerit tim, do e bëjmë bashkë zemër. Pra unë kam në fillim një fustan, pastaj t’i vesh fustanin unë tutat e tua. T’më ketë fut një të pame, po nuk e di domethenë. Po me kë ta bëja unë? Që atëherë e lashë Tik Tokun.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!