Pas bërjes publike të lidhjes me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj nuk i kursen më postimet në rrjetet sociale.

Dhe së fundmi me anë të disa postimeve në Instastory Rudina ka zbuluar se ajo së bashku me ish deputetin kanë udhëtuar drejt bregdetit.Image

Ajo ka publikuar një moment romantik nga krevati, teksa ka fotografuar pjesën e këmbëve dhe pamjen e detit nga dritarja.

Ndërsa në një postim tjetër ajo ka publikuar një foto duke drekuar me Markun, teksa ka fotografuar vetëm dorën e atij.ImageImage

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!