Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me autoren dhe moderatoren Dojna Mema. Ajo u pyet nga Dojna se si do të vepronte nëse do të merrte vesh që Marku e tràdhtonte dhe përgjigjja e Rudinës ishte shumë e thatë dhe e prérë “Do e lija direkt”. Rudina: Do e lija urgjent Dojna: Vetëm aq Rudina: Nuk kam nerva farë për dràma, unë të lë vazhdoj jetën.

Dojna e pyet Rudinën nëse është nuse tradicionale dhe a i ndjék traditat. Rudina u shpreh se traditat i ndjék kryesisht kur kanë raste familjare që ftojnë njerëz apo festimi i festave. Dojna e pyet nëse ja dërgon kafen në mëngjes vjehrrit dhe Rudina shprehet se ai zgjohet më herët se ajo.Pasi bëri publike lidhjen, Rudina Dembacaj publikon tjetër foto ...

Teksa po bisedonin Dojna e pyet se si është me planet për një fëmijë tjetër dhe Rudina shprehet se momentalisht po fokusohet tek Viktoria.

Rudina: Të ishte për Markun tani do e kisha barkun tek goja, unë po pres sepse dua që të kem edhe pak më shumë kohë për Viktorian.Konfirmohet lidhja? Rudina Dembacaj fotografohet krah ish ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!