Rudina Dembacaj prej kohësh është vënë ne qendër të vëmendjes që pasi bëri publike lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Froku.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe sidomos gjatë periudhës së karantinës ka postuar vazhdimisht foto e video ku ndaj me ndjekësit detaje nga jeta e saj me Markun, marrëdhënien me prindërit dhe fëmijët e tij.Rudina Dembacaj talks about meeting with Mark Frock's children: We ...

Të shumta kanë qenë edhe fotot mes tyre ku shfaqen gjithnjë e më të dashuruar.

Së fundmi ata të dy kanë pozuar të përqafuar ndërsa shihen duke kapur duart e njëri tjetrit, raporton Arkiva News.

Ashtu si në çdo foto të saj edhe këtu nuk kanë munguar komente të ndryshme ku shumica e ndjékësve i kanë komplimentuar, megjithatë nuk kanë munguar edhe komentet negative të cilat i vëmë re shpesh në fotot e Rudinës, por që aktorja i ka marrë me sportivitet e madje nuk nguron edhe tu kthejë përgjigje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!