Reperi i njohur Vig Poppa ka ndarë një lajm të bukur mbrëmjen e sotme me ndjékësit e tij në Instagram.

Partnerja e tij po pret një tjetër fëmijë dhe ata do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë.

Vig Poppa ka publikuar fotot e bashkëshortes me barkun e rrumbullakosur dhe duket se pak ditë i ndajnë nga ardhja në jetë e bebushit numër dy.

“Së shpejti…do të jem Papi 2.0″- shkruan reperi krahas postimit.

Çifti nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës dhe mbetet të presim për ta mësuar në ditët në vazhdim.

Vig Poppa është gjithashtu baba i një vogëlushi 5-vjeçar, i cili quhet Dominik.Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë - Lajmet e fundit - Zëri

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!