Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është në muajin e nëntë të pritjes së ëmbël dhe ka filluar numërimi mbrapsht për të.

Ajo dhe Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të parë dhe i ndàjnë vetëm pak ditë nga ardhja në jetë e bebushit.

Jonida tashmë ka bërë pazar edhe për vajzën e saj që të mos i mungojë asgjë.Jonida Vokshi Pritje e padurueshme!Po bej cdo gje gati me super produktet e @suavinex_albania qe ma kane bere kete pritje akoma dhe me te bukur❤️ Faleminderit per cilesine dhe brandet qe keni sjelle ne Shqiperi @baby_boo.al Photo shared by Jonida Vokshi on May 20, 2020 tagging @suavinex_albania, and @baby_boo.al. Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me plot çanta me produkte të bebes.

“Në qindra e mijra herë që kam bërë shopping për vetem time, asnjëherë nuk kam përjetuar këtë ndjesi kur zgjedh gjërat e tua! Hajde,mos vono më”, ka shkruar moderatorja dhe aktorja e njohur. Jonida Vokshi Ne qindra e mijra here qe kam bere shopping per vetem time,asnjehere nuk kam perjetuar kete ndjesi kur zgjedh gjerat e tua!Hajde,mos vono me🙏🏻
Faleminderit qe ma keni bere me te thjesht e te bukur kete pritje @baby_boo.al ❤️ Jam totalisht e sigurt ne duart tuaja!@suavinex_albania @nutribenalbania Photo shared by Jonida Vokshi on May 31, 2020 tagging @suavinex_albania, @nutribenalbania, and @baby_boo.al. Image may contain: 1 person, standing

Çifti është në pritje të një vajze dhe Jonida ka treguar vazhdimisht në rrjete sociale se po e shijon në maksimum pritjen e ëmbël.

Ajo dhe Besniku e kanë gjetur një emër për vajzën, megjithatë preferojnë të mos e tregojnë derisa ajo të vijë në jetë.Jonida Vokshi Finally landed😂 Photo by Jonida Vokshi in Klajdi Resort Hotel. Image may contain: 1 person, ocean, sky, outdoor, nature and water

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!