Prej dy ditësh, dikush ka vjédhur llogarinë e reperit Fero në Instagram dhe kércënon reperin duke i thënë se do t’i shkatérrojë karrierën.

Madje, personi në fjalë i ka kërkuar para që t’i rikthejë adresën, ndërsa sot publikoi një video të Feros që kërkonte llogarinë e tij.

“Fero na ka rréjt sna ka qu paret , kena me ja honger ymrin per ket Instagram 😤”- shkruhej krahas videos së reperit.Why Not' nga Roza Lati - Të ftuar Fero dhe Tan Brama - YouTube

Mirëpo pas Feros, personi misterioz që ka vjedhur adresën ka kércënuar edhe aktorin dhe producentin Ermal Mamaqi.

Kjo për shkak të lajmit në lidhje me Feron që Mamaqi kishte publikuar në faqen e tij në Facebook.Ermal Mamaqi

“@ermalmamaqiofficial Shum je i shpejt 🤔 veq shum shpejt kome ta thy instagramin edhe ty”- ka shkruar hacker-i krahas postimit.

Ende nuk kemi një reagim nga Mamaqi ndërsa Fero vazhdon të përpiqet të rikthejë llogarinë e tij, madje duke pranuar edhe të japë para.

Mbetet të presim për të parë ç’do të ndodhë më tej me llogaritë e tyre në Instagram!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!