Pasi mbajti në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj, gazetarja Anila Basha një muaj më parë u bë nënë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Aristotel, në nder të të atit të saj që ndërroi jetë 2 vite më parë.Anila Basha becomes a mother for the first time

Sot vogëlushi bën 1 muaj që ka ardhur në jetë dhe Anila e ka prezantuar vogëlushin me miqtë e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto rë shkrepur në natyrë ku shfaqet pranë djalit dhe nënës së saj.

“Sot biri im Aris bëri 1 muajsh”, shkruan Anila Basha në foton ku fytyra e vogëlushin duket e plotë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!