Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur të ndajë thuajse gjithçka nga jeta e saj private me publikun, ndaj edhe komentohet shumë për këtë fakt.

Prej kohësh ajo u bë kryefjala e mediave pas ndàrjes me babin e vajzës së saj, Aleksin dhe nisjen e romancës së re me ish-deputetin Mark Frroku.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë pozat e shumta me Markun, me të cilin tregon se është kokë e këmbë e dashuruar.

Madje, Rudina i ka lënë të lira komentet dhe nuk e ka aspak problem se çfarë i shkruajnë ndjékësit nëpër postime.

Sot, moderatorja ndàu një foto nga makina e saj, krahas së cilës shkruante me humor:

“Jam full option me sinjale ne pasqyre! 😂”

Mirëpo, ky koment ka marrë replika nga ndjékësit, të cilët i ka në shkruar:

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka pérdorur një dorë, kështu që s’bën fare.

Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare.”

Mirëpo, këtyre komenteve Rudina i është përgjigjur në mënyrën më epike, duke kthyer thjesht një “Ëhë” dhe “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Me këto përgjigje, moderatorja lë të kuptohet edhe njëherë se nuk lë askënd t’i prishë terezinë dhe lumturinë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!