Pasi théu karantinën dhe udhëtoi drejt Zvicrës për të realizuar një videoklip, reperja Tayna ka térhequr sërish vëmendjen e ndjékësve në rrjete sociale.

Vetëm disa minuta më parë, Tayna ka treguar se tashmë ka një look të ri.

Pasi shijoi ngjyrën rozë në flokët e saj, reperja ka menduar se ka ardhur koha për ndryshime.

Ajo është kthyer në bjonde platin dhe në InstaStory ka publikuar një video me ngjyrën e re të flokëve.

Mesa duket, kjo do të jetë pamja e reperes në videoklipin e ri që po xhiron në Zvicër, i cili s’dihet ende se kur do të publikohet.

Për më tepër, Tayna ka hequr flokët extension dhe ka preferuar të mbajë gjatësinë e flokëve të saj natyralë, ndërsa look-u i ri duket se po i pëlqen shumë. Si ju duket Tayna me këtë ngjyrë të re në flokët e saj?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!