Ylli Limani, “djali i vuajtur” i baladave të dashurisë, e ka gati këngën e tij të re.

Edhe kësaj here, Ylli do të sjellë një tjetër këngë prékëse për dashurinë e tij të déshtuar, siç mund të kuptohet në rreshtat e projektit të ri.

Këngëtari ka ndarë në Instagram një video ku tregon një pjesë nga kënga e re, krahas së cilës shkruan:

“Nese je tu m’thirr me ardh mi marr senet e tua, i kom kall 🤷🏻‍♂️🔥🔥🔥”Yll Limani - Vaj Story Quotes

Megjithëse bàladë dashurie, projekti i ri duket ritmik dhe ndjekësit e kanë pritur mirë.

Ata e kanë komplimentuar Yllin në komente dhe e kanë pyetur për datën e lançimit të kësaj kënge.

Megjithatë, këngëtari nuk ka zbuluar ende një titull apo një datë publikimi, duke na lënë kuriozë për projektin e tij të ri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!