Noizy është një ndër meshkujt më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar dhe të gjitha femrat vdésin pas tij, por reperi i ka sytë tjetërkund.

Pëlqimi i Noizy-t për Rihannën tashmë dihet, pasi ai e ka treguar gjithmonë.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto në Instagram, ku mund të themi që ia vuri flàkën fare pasi ka treguar format e saj perfektë dhe si gjithmonë duket shumë séksi.I realizohet ëndrra, Rihanna dëgjon më në fund për Noizyn (Video)

Rihanna ka promovuar linjën e re të të brendshmeve “SavagexFenty”, por duhet ta pranojmë që më shumë vëmendje mori pamja e saj.

Këtyre fotove nuk u ka rezistuar dot as reperi i njohur Noizy, i cili i ka shpërndarë në InstaStory, duke shkruajtur “Nusja”.

Nuk është hera e parë që Noizy e quan grua Rihannën dhe mesa duket nëse ka një femër që do ja mbushte mendjen Noizy-t për t’u martuar është vetëm këngëtarja e njohur.

Ajo ndoshta nuk e ka idenë kush është Noizy, por Riri mbetet e vetmja që plotëson kushtet për të qenë gruaja e reperit shqiptar.

Reperi kohët e fundit ka publikuar albumin “Epoka”, i cili po pritet mirë nga fansat e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!