Aplikacioni “Tik Tok” po kthehet në një nga më të preferuarit për shumë njerëz në botë, por sidomos për adoleshentët.

Një nga këto është edhe vajza e këngëtares së njohur, Edona Llaloshi.Ja sa është rritur Doa, vajza e Edona Llalloshit - PaRrotlla.Net

Këngëtarja ka zbuluar një nga videot e realizuara prej saj, bazuar në episodet e serialit ‘Çka ka shpija’.

Menjëherë video ka marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjékësit, të cilët kanë qeshur me realizimin e videos dhe e kanë komplimentuar Edonën, për vajzën e talentuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!