Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura të showbizit.

Gjatë kësaj periudhe karantine i shohim gjithnjë e më shumë nën shoqërinë e njëri tjetrit duke na servirur video të shumta ku na tregojnë se si po e kalojnë këtë periudhë së bashku me vogëlushen Ajka.

Këtë herë ata kanë udhëtuar drejt bregdetit ku i shohim shumë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Këngëtarja ka postuar një video ndërsa shëtit buzë detit së bashku me Besin duke e përqafuar dhe puthur.

Kjo periudhë karantike i ka mundësuar çiftit të kalojnë më shumë kohë me njëri tjetrin dhe mesa duket po e shijojnë në maksimum së bashku me vogëlushen e tyre Ajkën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!