Shumë shpejt, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen prindër për herë të parë.

Klea është futur në muajin e 9-të të pritjes së ëmbël dhe bebushi pritet të vijë në jetë nga dita në ditë.

Çifti do të bëhet me djalë dhe tashmë kanë bërë të gjitha përgatitjet për të shkuar në maternitet dhe gjithashtu për të pritur të voglin në shtëpi.

Vetëm disa ditë më parë, Klea ndau e emocionuar në Youtube përgatitjet e çantës së maternitetit, ndërsa tregoi se po e presin me padyshim të voglin e tyre.

Madje, Elgiti i ka bërë gati edhe vendin e pasagjerit në sediljen e pasme të makinës së tij, për të qenë tamam gati për të birin.

Në InstaStory, ai ndau një video të ëmbël ku tregonte përgatitjet e fundit për bebushin.Elgiti dhe Klea prindër për herë të parë, këngëtari bën deklaratën ...

“Kur mezi pret të jetë pasagjer”- shkruante Elgiti krahas videos, duke lënë të kuptohet se s’po i pritet derisa djali të vijë në jetë.

Çifti e ka zgjedhur emrin e bebushit, mirëpo kanë vendosur të na lënë kuriozë derisa ai të vijë në jetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!