Edhe shumë pak ditë kanë ngelur që Klea Huta dhe Elgit Doda të bëhen prindër për herë të parë.

Ka nisur numërimi mbrapsht për ta dhe çdo gjë e kanë gati për të mirëpritur djalin e tyre.

Çifti shpeshherë ndan momente të ëmbla në Instagram dhe kësaj here na kanë treguar se kanë blerë edhe krevatin e bebushit. Sipër krevatit janë edhe rrobat e tij ku me siguri do jenë rrobat e para që ai do të veshë sapo të vijë në jetë. Emocionuese apo jo?

“Mami mezi po pret të të takojë”, ka shkruar Klea Huta tek fotoja që ka postuar.

Të njëjtën foto ka postuar edhe Elgit Doda, i cili ka bërë edhe pak humor me ndjekësit e tyre: “Si të vogla më duken, sikur nuk më bëjnë”

Më herët, moderatorja ka treguar se shtazënia i ka dhënë 12-13 kilogramë më shumë, ndërsa menjëherë pas lindjes ka ndërmend t’i kthehet palestrës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!