Moderatorja Xhemi Shehu ka pritur ditën e hapjes së parukerive për të ndryshuar pamjen.

Ajo ka vendosur që të heqë dorë nga floku biond dhe në një video të postuar në instagram shfaqet me flokë të errët.

Në këtë video ajo në fakt është me kurriz dhe shfaq vetëm flokët stiluar me onde me një ngjyrë totalisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim prej vitesh.Picture of Xhemi Shehu

Moderatorja nuk është shfaqur me fytyrë dhe nuk e dimë nëse pas videos është vërtetë ajo, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Kujtojmë se Xhemi në fillimet e karrierës së saj është shfaqur brune dhe më vonë u shndërrua në bionde një ngjyrë që e ka mbajtur për një kohë shumë të gjatë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!