Moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Marina Vjollca ndàn herë pas here foto të ndryshme nga xhirimet e spektaklit të së shtunës mbrëma ‘Klanifornia’.

Së fundmi ajo ka ndarë disa poza ku shfaqet mjaft e qeshur pranë dy aktorëve të njohur të humorit, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj, shkruan RevistaWho.MARINA VJOLLCA Treshja Fantastike 🔥 @juldeda @gentianzenelaj Photo shared by MARINA VJOLLCA on May 21, 2020 tagging @juldeda, and @gentianzenelaj. Image may contain: 3 people, people standing and shoes

“Mua më zgjatet jeta duke qeshur me @juldeda dhe @gentianzenelaj”, ka shkruar Marina krah postimit ku shihet se dy djemtë kanë qenë duke aktruar për xhirimet e radhës.

Siç duket edhe nga videot që Vjollca ka ndàrë në ‘Instagram’ përgjatë xhirimeve të zgjatura nuk mungojnë dhe të qeshurat nga i gjithë stafi i programit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!