Hap pas hapi, moderatorja Luana Vjollca po merr famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë dhe emri i saj po lakohet edhe në mediat e huaja.

Pasi rrémbeu çmimin e rëndësishëm në SHBA, ajo ka zhvilluar edhe një intervistë me revistën e njohur turke “Modda Turkey”.

Madje, moderatorja do të jetë në kopertinën e muajit maj të kësaj reviste, ku shfaqet super séksi me flokët e shkurtër deri mbi supe.

“Shumë e lumtur për kopertinën dhe intervistën ekskluzive për revistën turke “Modda Turkey” të muajit maj! ✨✨✨”- shkruan Luana krahas postimit.

Të shumtë janë kolegët e fansat që e kanë duartrokitur moderatoren për këtë arritje, duke i uruar suksese akoma më të mëdha që jemi të bindur se do t’i arrijë.

Mbetet të presim për të parë intervistën ekskluzive të Luanës për revistën e huaj!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!