Luana Vjollca është një ndër vajzat më të bukura të showbiz-it dhe një ndër moderatoret më të suksesshme.

Për këtë arsye, ajo numëron shumë fansa, të cilët për fat të keq edhe e përndjékin saqë kthehen edhe në bezdisje të madhe.

Moderatorja e njohur është përballur sërish me fansat e saj të çmendur. Që prej 3 muajsh, Luana është përndjékur këmba-këmbës nga i riu 28-vjeçar nga Kosova.Dëshmitë në polici, fansi i çmendur: "Luana Vjollca më premtoi ...

“BalkanWeb” ka bërë me dije se i riu i identifikuar si A. Morina që prej shkurtit dhe deri para pak ditësh e ka përndjékur moderatoren në ambientet e punës në televizion dhe në banesën e saj private në zonën e Kodrës së Diellit duke tentuar pa reshtur që të komunikojë me të.

Mësohet se Luana Vjollca e ka dénoncuar në políci fansin e saj. Ajo i është drejtuar komisariatit nr. 1 duke bërë kàllëzim, por polícia ende nuk ka mundur ta gjejë dhe shoqërojë të riun.Psikopati më është ngjitur sërish pas”, zbardhet dëshmia e të ...

Vlen të rikutjojmë se nuk është hera e parë që Luana gjendet në këto situata. Para 3 vitesh një fans e ka ndjékur gati për 1 vit. Gjendja agràvoi në atë pikë, sa ai u përplàs me të dashurin e saj Krenar Çoçajn, pasi ky i fundit i erdhi në ndihmë moderatores.

Fansi i identifikuar si Besmir Lila u dénua me 6 muaj heqje lirie, por përfitoi ulje të një të tretës së dénimit nga gjykimi i shkurtuar. Ky ishte dhe rasti më ekstrem i serialit të djemve të fiksuar pas Luanës ndër vite.Luana Vjollca shkon ne polici?! - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!