Sot ka festë në familjen Vjollca.

Marina feston ditëlindjen e saj të 30 dhe ndonëse në peridhë karantine, ajo ka marrë surprizat më të bukura nga njerëzit e afërt.

Mes tyre, Luana Vjollca i ka bërë surprizën më të bukur në publik, duke i publikuar disa video argëtuese të bëra mes motrash.

Moderatorja i shpreh dashurinë motrës së saj që e gjuan “gjysma ime”, ndërsa falenderon Zotin që e ka bekuar me të.Në mes të emisionit, Marina paralajmëron hapur Luanën - iconstyle.al

“Gëzuar Ditelindjen GJYSMA IME @marina_vjollca E Falenderoj Zotin çdo ditë që më ka bekuar në çdo hap të jetës me ty, je e pazëvendesueshme.. je gjysma ime e jetës pa të cilën nuk do bëja dot.Ps. Po postoj ca nga budalliqet tona pa leje 😬 Te Dua 💜”, shkruan Luana.

Postimi sigurisht nuk i ka shpëtuar vëmendjes së Marinës, e cila është e lumtur për motrën që ka:

“Do ta haj shpirtin ty që ma gëzon jetën, gjysma ime!”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!