As ditët e karantinës nuk e kanë ndalur Ledri Vulën!

Këngëtari shqiptar ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e tij dhe duhet thënë se na kishte munguar.

Pak më parë, Ledri ka publikuar një foto bardhë e zi ku zbulon se ka gati projektin e ri muzikor.

Ai mban titullin “Trëndafil i zi” dhe mezi po presim ta dëgjojmë.

Kujtojmë se në fillim të karantinës, Ledri bëri publike lidhjen me Sarën.

Tashmë çifti nuk i ndalon më postimet në rrjetet sociale, ndonëse prej disa muajsh nuk ndodhen pranë njëri-tjetrit.Baba for the first time, the friend takes the secret Ledri Vula

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!