Nga momenti që e kanë bërë lidhjen publike, Sara dhe Ledri nuk po i kursejnë më postimet romantike me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ata ndajnë shpesh foto të ëmbla nga momentet që kalojnë bashkë dhe sigurisht që postimet janë shoqëruar me komente të shumta.

Së fundmi, çifti i është bashkuar aplikacionit që ka fiksuar të gjithë TikTok dhe na shkrinë së qeshuri.Ledri Vula konfirmon romancën me Sara Hoxhën, publikon për herë të ...

Sara ka publikuar videon e parë ku shfaqet me këngëtarin duke inskénuar një video shumë gallatë.

Në video Ledri shfaqet duke përqafuar Sarën dhe në një moment ajo i kërkon që të largohet dhe reagimi i Ledrit është epik.Nga pushimet me Ledrin, Sara ndan me të gjithë eksperiencën e ...

Ledri e bëri publike lidhjen me Sarën në këtë periudhë karantine dhe në një intervistë është shprehur se ka shumë présion për martesë.

Gjyshërit janë ata që e shtyjnë gjithmonë dhe me sa duket dita e dasmës nuk do të jetë shumë larg!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!