Blero dhe Afrona janë duke e kaluar larg njëri tjetrit izolimin.

Këngëtari ndodhet në Kosovë, ndërsa Afrona në Zvicër dhe tashmë prej më shumë se një muaji nuk e kanë takuar njëri tjetrin.

Blero e ka shprehur shpesh herë mungesën e të shoqes përmes postimeve të ndryshme ku e shohim gjithnjë e më të dashuruar.

Këtë herë ai ka postuar në instagramin e tij një foto të modeles shoqëruar me një zemër të kuqe duke treguar se i mungon në këto ditë karantine.

Blero dhe Afrona u martuan në shtator të vitit të kaluar në një ceremoni madhështore buzë detit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!