Ditën e djeshme, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

U mësua se Olta i ka kaluar tashmë javët e rrezìkut, mirëpo ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit që pritet të vijë në jetë.

U desh konfirmimi i pritjes së ëmbël që aktorja të publikonte foton e parë me partnerin dhe të tregonte se shumë shpejt do të kemi edhe dasmë!

Mirëpo, të gjithëve na kishte shpëtuar kjo video e Oltës e publikuar pak javë më parë në TikTok.

Teksa realizon një kërcim, duket qartë barku i rrumbullakosur i Oltës kur kthehet në profil, siç mund ta dalloni nëse shikoni me vëmendje.

Mirëpo mesa duket aktorja ka menduar se ka qenë ende herët për të treguar se është shtatzënë. Tani na mbetet të presim për të mësuar gjininë e bebushit dhe në ç’muaj të shtatzënisë është Olta.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!