Ditën e djeshme ka bërë xhiron e rrjetit një video e njërit prej punojësve të Polìcisë së Shtetit, i cili theu rregullat në orarin e punës.

Menjëherë pas publikimit të videos, është identifikuar polici në fjalë dhe ai është shtetasi me iniciale M. K, punonjës i Patrullës së Përgjithshme të Komisariatit të Polìcisë Nr. 3.

Për punonjësin e policisë është marrë masa e përjàshtimit nga Polìcia e Shtetit, për shkélje të rëndë të Rregullores së Polìcisë së Shtetit.

Në video ai shfaqej duke biseduar me një vajzë, e cila i qëndron nga jashtë në xhamin e shoferit.

Ndërkohë që bisedojnë, polìci nisi të prekë vajzën dhe ta përkédhelë në të pasme, ndërsa merr disa reagime nga ana e saj.

Ata ngàcmohen me njëri-tjetrit dhe ajo e qëllon disa herë me shuplàkë brenda në makinë, ndërsa ai ia kthen po njësoj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!