Modelja Kejvina Kthjella ndodhet aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku shkoi për një kurs aktrimi dhe tashmë ka ngelur aty për shkak të pandemisë.

Kejvinën e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku shfaqet gjithnjë në formë, por jo gjithmonë ka komente dashamirëse.

Këtë herë modelja ka vendosur që ti kthejë përgjigje njërës prej komentueseve në foton e fundit të postuar në instagram ku e akùzojnë për photoshoop, raporton Arkiva News.Kejvina Kthella tied to the Albanian national footballer?

“Mirë që e përdor Photoshop-in, por të paktën mëso me i bo fotot pa u dallu moj k…”, shkruan njëra prej komentueseve, një koment ky që i ka rënë në sy edhe modeles.

Kjo e fundit nuk e ka lënë me kaq, por i ka treguar vendin komentueses.

“Po të kruhet shpina zemër”, i thotë ajo vajzës që i ka komentuar duke shkàktuar kështu të tjera komente nga ana e fansave të modeles të cilët i kanë dalë në mbrojtje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!